Концерт “Незламним”

Потужний та яскравий, емоційний та пристрасний перформанс до Дня Незалежності нашої Країни від Khreschatyk Choir & Cоver Band та світової Легенди кроссоверного та оперного виконавства Yurii GODO! Художній керівник та головний диригент – заслужений артист України Павло Струць.

Концерт “Магія Любові”

Неперевершені світові шедеври у виконанні хору Хрещатик та зірки європейської сцени Юрія Godo. Режисер- постановник – заслужений діяч мистецтв України Мирослав Шарварок. Художній керівник та головний диригент – заслужений артист України Павло Струць.

Карл Дженкіс – STABAT MATER Національний президентський оркестр (духовий оркестр)

Карл Дженкіс – один із найвизначніших та найвідоміших сучасних композиторів світу. Його «Palladio» для струнного оркестру чи «Adiemus» для хору, безперечно, чув мало не кожен меломан. Музика уельського композитора зорієнтована на мультикультурність з елементами етно й джазу. Вона захоплює своїм масштабом і, водночас, простотою вже з першої ноти. Дивовижно, як легко Дженкіс-композитор знаходить шлях до мільйонів сердець. Це митець, якому вдалося про важливі й серйозні речі сказати усім зрозумілою мовою.

Агні Парфене – Ave Maria

В концерті-перформансі у виконанні хору, солістів, його величності органу та видатного тенора сучасності, зірки європейських оперних сцен Юрія GODO прозвучать шедеври: Рікардо Коччанте, Джуліо Каччіні, Франца Шуберта, Й. С. Баха – Ш. Гуно, П’єтро Масканьї, Еніо Морріконе, Цезаря Франка, Луїджі Луцці, Карла Дженкінса, Ко Мацухіто та інших.

Концерт “WOMAN IN LOVE”

Чуттєві та пристрасні, проникливі та емоційні світові шедеври, присвячені коханим жінкам – у неймовірній програмі “Woman in love”, у виконанні Khreschatyk Choir & Cover Band, а також зірки світової сцени Юрія GODO для вас – 7 березня о 17.00, Будинок вчених на Володимирський 45-А Подаруйте чарівну мить кохання та задоволення своїм жінкам!

Минулі події

Viva La Musica! в Броварах

“Viva La Musica!” – це аншлагова концертна програма Академічного камерного хору “Хрещатик”, з якою хор виступить у МКЦ “Прометей” в Броварах.

Мелодії нашого натхнення

20 вокальних тріумфів – рівно стільки композицій концертної програми «Мелодії нашого натхнення», які, кожна – свого часу, сформували основу успіху і широкого визнання хору.

Viva La Musica! May 2021

“Viva La Musica!” – це аншлагова концертна програма Академічного камерного хору “Хрещатик”, з якою хор виступить у Будинку актора в Києві.