Замовити

Хор «Хрещатик» прикрасить Ваше свято – організує і виконає унікальний концерт або вокальне шоу, створить пісню на замовлення, зробить аудіозапис музичних композицій. Музичне привітання до дня народження, ювілей або професійне свято – це враження, які не можливо забути.

Наші переваги:

Для різних музичних форматів хор «Хрещатик» залучає музикантів-інструменталістів, наприклад, гітаристів, ударника, саксофоніста, камерний ансамбль або оркестр тощо. Ми узгодимо репертуар концерту заздалегідь, задовольнивши смаки гостей всіх вікових категорій.

Давайте обговоримо Ваш захід просто зараз!

Види концертів і свят

Корпоратив

Програма хору «Хрещатик» підкреслить важливість і статус корпоративного заходу, а широкий репертуарний діапазон дасть можливість гостям відчути себе як у святковому офіційному настрої, так і в неформальній обстановці.

Професійне свято

Жива вокальна музика – вишукана прикраса для фахової аудиторії, представники якої, зазвичай, мають особливі побажання і рафінований смак.

Святкування дня міста/села/ОТГ

Бажаєте, щоб свято було масовим, драйвовим та веселим? Хор «Хрещатик» виконає ваше бажання! Добірні пісні і яскраве вокальне шоу гарантують запальний настрій вашому заходу.

Ювілеї

Музика на день народження – надзвичайно важливий подарунок. Чарівні звуки будять в нас радість і смуток, посмішку та вдячність. А урочисте, проникливе виконання «Многая літа» ні іменинника, ні його гостів не залишить байдужими.

А доповнить привітання фото від нашого фотографа або невеличкий змонтований відеоролик.

Весілля

Якщо ви хочете справжнє яскраве свято, море вражень і пам’ять на довгі роки, вам потрібна жива музика на весілля. Перший танець молодят під вишуканий вокальний супровід – це емоції, які запам’ятаються на все життя.

Створення пісні на замовлення

Бажаєте написати музику або вірші, або створити нове аранжування відомої пісні? Або мрієте, аби пісня була особливою, і звучала так, як хочеться? Ми залюбки напишемо пісню на замовлення для Вас!

Запис пісні

Хочете відчути себе справжнім професійним виконавцем? Ми запишемо ваші композиції під час концерту або в студії звукозапису, щоб Ваш трек став справжнім хітом!

Запис привітання

Якщо ви вирішили здивувати кохану людину, кращого друга, колегу або рідних, найкращий подарунок для них – запис іменного музичного привітання з днем народження. Яскраві враження та емоції гарантовані, адже воно адресоване особисто їй.

Озвучення події

Ми – досвідчені артисти на свято і маємо весь комплект необхідної апаратури для професійного шоу, залежно від вашого бажання: з ведучими і супроводом або без.

Якщо Ви хочете замовити наші послуги, оберіть категорію та залиште свої контактні дані – і ми з Вами зв’яжемось!