Агні Парфене – Ave Maria

Антологія блискучих композицій класичної та сучасної музики, присвячених Діві Марії, за участю хору, солістів, інструментального ансамблю та органу.

Прославляючи Діву Марію, молитви до неї направляли душі композиторів у різні століття – до Бога, світла, гармонії; та народжувались мелодії, в котрих як в дзеркалі відображались тонкі закони всесвіту, віри та мистецтва.

Образ Діви Марії – приклад материнства, жертовної любові, кротості і смиренності – у всі часи викликав хвилювання та трепет.

В концерті-перформансі у виконанні хору, солістів, його величності органу та видатного тенора сучасності, зірки європейських оперних сцен Юрія GODO прозвучать шедеври: Рікардо Коччанте, Джуліо Каччіні, Франца Шуберта, Й.С.Баха – Ш.Гуно, П’єтро Масканьї, Еніо Морріконе, Цезаря Франка, Луїджі Луцці, Карла Дженкінса, Ко Мацухіто та інших.

У перекладі хору «Хрещатик» українською мовою звучатимуть фрагменти поетичного циклу Райнера Марії Рільке «Життя Діви Марії».

Програма буде особливо цікава любителям та поціновувачам сакральної музики, оскільки виконуватиметься у день свята Благовіщення Пресвятої Богородиці.

Акустична гитара — Роман Гостило.

Скрипка — Марія Семеляк.

Кларнет — Любомир Струць.

Перкусії — Ілля Осипенко.

Концертмейстер — Віктор Бондаренко.

Поезію читають — Денис Калгін та Марія Семеляк.

Хормейстер — Наталія Косінська.

Художній керівник та головний диригент — заслужений артист України Павло Струць.