22.02.2021

Новий телефільм про хор “Хрещатик” з відомою журналісткою каналу I-UA.tv – Мананою Абашидзе

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на telegram
Новий телефільм, знятий журналісткою Мананою Абашидзе – цікавий backstage у формі інтервью, який розкриває неочікувані подробиці життя колективу. Як створюються номери, що є джерелом натхнення, чим живуть артисти – ці теми вдалося розкрити досвідченій журналістці, ведучій програми «Abashidze UA» каналу I-UA.tv,  якій і належить ідея створення і реалізації  телефільму. 
Ми запитали у Манани, чому вона вирішила зняти фільм саме про наш хор,і вона відповіла – просто я побувала у вас на концерті! Враження від почутої музики і побачених номерів настільки вразили відому грузинську телеведучу, що вона зацікавилась життям колективу як невід’ємною складовою сучасної української культури. Манану цікавили будні коллективу, підготовка до концертів – і виявилося, що кожен артист має свою, унікальну  історію – але всі вони, як і на виступах, звучать в унісон! Подивитися фільм можна за посиланням :

Інші новини

19.12.2020

«Біла магія Різдва» – прем’єра пісні!

19 грудня, на День Святого Миколая, ми підготували прем’єру яскравої святкової пісні, створеної та написаної ексклюзивно для хору «Хрещатик».
19.12.2020
28.11.2020

Повертаючись до Alma Mater

27 листопада 2020 року у Київській середній спеціалізованій музичній школі ім. М.В. Лисенка відбулась непересічна подія – концерт Академічного камерного хору «Хрещатик».
28.11.2020
06.11.2020

Малий зал НМАУ імені Тимошенка Олега Семеновича

Концерт з нагоди присвоєння Малому залу НМАУ імені Тимошенка Олега Семеновича.
06.11.2020