02.10.2020

Хоровий марафон на Kyiv Music Fest

Академічний камерний хор «Хрещатик» є постійним учасником «Київ Музик Фесту» з моменту його створення та є палким пропагандистом української сучасної академічної музики.

Академічний камерний хор «Хрещатик» є постійним учасником «Київ Музик Фесту» з моменту його створення та є палким пропагандистом української сучасної академічної музики. «У рамках кожного фестивалю ми маємо 2-3 концерти, де звучать світові прем’єри національної композиторської школи — як уславлених митців, так і молодої генерації» — розповідає Павло Струць, його незмінний керівник.

«Хоровий марафон — це можливість прорвати ту блокаду, що виникла з причини пандемії та вивести на одну сцену провідні самобутні хорові колективи, показати найкращі творіння сучасних українських композиторів та новітні стилістичні напрямки у вокально-хоровому жанрі». Хор «Хрещатик», як вважає Павло Струць, «поставив хорове мистецтво та виконавство на новий щабель розвитку — часто поєднуючи хоровий жанр з театральним мистецтвом, хореографією, тощо. Створення власних програм та постановок стало кредо нашого хору, а в результаті — аншлаги на усіх авторських програмах хору та захват диригентів, хорових колективів на музичних форумах як у західній Європі, так і у Китаї та Латинській Америці».

У концертному виступі нашого хору (а він відбувся о 15:00 29 вересня 2020) прозвучало багато якісних творів, більшість яких були виконані вперше! Особливо хотілось би виділити хоровий триптих «Приснись» Лесі Дичко на слова Володимира Коломійця. Неймовірно красива музика з нестандартними композиторськими рішеннями, а також твір, автором якого є Михайло Швед — «Прийдіть, прийміть, себо світ вічний», що написаний та стилізований у візантійському стилі. Був ще як завжди яскравий та неординарний Віктор Тиможинський — Два хори на слова Лесі Українки і надзвичайно прониклива «Молитва до Марії» на слова Тараса Шевченка — Олександра Яковчука.

Інші новини

22.02.2021

Новий телефільм про хор “Хрещатик” з відомою журналісткою каналу I-UA.tv – Мананою Абашидзе

22.02.2021
16.02.2021

Увага: Конкурс!

15 березня 2021 року Академічний камерний хор”Хрещатик” оголошує конкурс на заміщення вакантної посади артиста – вокаліста вищої категорії у партії тенорів ( перший тенор).
16.02.2021
14.01.2021

Привітання киян з наступаючим Різдвом

Привітання прозвучало у ранковому ефірі телеканалу KYIV LIVE з Софіївської площі Києва.
14.01.2021