16.02.2021

Увага: Конкурс!

15 березня 2021 року Академічний камерний хор”Хрещатик” оголошує конкурс на заміщення вакантної посади артиста – вокаліста вищої категорії у партії тенорів ( перший тенор).

ККЗК «Академічний камерний хор «Хрещатик» відповідно до Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого Наказом Міністерства культури України № 497 від 01.07.2016 року оголошує конкурс на заміщення вакантної посади артист – вокаліст вищої категорії у партії тенорів (перший тенор).
Кваліфікаційні вимоги для претендентів на посаду:
– повна або неповна вища музична освіта відповідного напряму підготовки (неповна – для осіб, що мають базову музичну освіту і продовжують навчання для здобуття повної вищої освіти);

-професійні вокальні дані, належний рівень техніки та виконавської майстерності, досвід виконання сольних партій, навички роботи в ансамблі;

-досвід роботи/участі в хорових колективах – не менше одного року;

-впевнене читання партій з листа – обов’язкове! 
Заяви та додані документи від претендентів приймаються з 17 лютого по 12 березня 2021 року у робочі дні за адресою: місто Київ, проспект Перемоги, 38, кімната 33 (відділ кадрів).
Заяви та пакет документів необхідно подати особисто, або надіслати на вказану адресу поштовим відправленням, або на e-mail laptevaosa@ukr.net.
Для участі в конкурсі подаються такі документи:
1. Заява про участь у конкурсі, написана власноручно у довільній формі, із зазначенням поштової адреси та телефонного номеру заявника.
2. Особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою.
3. Документ, що посвідчує особу та громадянство (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон), а при надсиланні поштою — його копію.
4. Копію або витяг з трудової книжки (за наявності).
5. Копії документів про освіту.
Претенденти на участь в конкурсі, які перебувають (або перебували) в трудових відносинах з ККЗК «Академічний камерний хор «Хрещатик» та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.
Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати будь-яку іншу додаткову інформацію стосовно своєї освіти, творчого досвіду, професійного рівня тощо.
Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент. Особи, які не дотримаються вказаного порядку подачі документів можуть бути недопущені до участі у конкурсі.
Дата і місце проведення конкурсу: 15 березня 2021 року о 12-00 за адресою: місто Київ, проспект Перемоги, 38.
ККЗК «Академічний камерний хор «Хрещатик», код за ЄДРПОУ 25777528.
Переможців конкурсу і претендентів на участь в конкурсі – на час проведення конкурсу, житлом не забезпечує.
Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів на участь в конкурсі.
За довідками щодо участі у конкурсі звертатись за тел. 044 229 6364, 068 127 28 26,
або e-mail:  laptevaosa@ukr.net.

Інші новини

22.02.2021

Новий телефільм про хор “Хрещатик” з відомою журналісткою каналу I-UA.tv – Мананою Абашидзе

22.02.2021
16.02.2021

Увага: Конкурс!

15 березня 2021 року Академічний камерний хор”Хрещатик” оголошує конкурс на заміщення вакантної посади артиста – вокаліста вищої категорії у партії тенорів ( перший тенор).
16.02.2021
14.01.2021

Привітання киян з наступаючим Різдвом

Привітання прозвучало у ранковому ефірі телеканалу KYIV LIVE з Софіївської площі Києва.
14.01.2021