Концерт “Незламним”

Потужний та яскравий, емоційний та пристрасний перформанс до Дня Незалежності нашої Країни від Khreschatyk Choir & Cоver Band та світової Легенди кроссоверного та оперного виконавства Yurii GODO! Художній керівник та головний диригент – заслужений артист України Павло Струць.

Концерт “Магія Любові”

Неперевершені світові шедеври у виконанні хору Хрещатик та зірки європейської сцени Юрія Godo. Режисер- постановник – заслужений діяч мистецтв України Мирослав Шарварок. Художній керівник та головний диригент – заслужений артист України Павло Струць.

Карл Дженкіс – STABAT MATER Національний президентський оркестр (духовий оркестр)

Карл Дженкіс – один із найвизначніших та найвідоміших сучасних композиторів світу. Його «Palladio» для струнного оркестру чи «Adiemus» для хору, безперечно, чув мало не кожен меломан. Музика уельського композитора зорієнтована на мультикультурність з елементами етно й джазу. Вона захоплює своїм масштабом і, водночас, простотою вже з першої ноти. Дивовижно, як легко Дженкіс-композитор знаходить шлях до мільйонів сердець. Це митець, якому вдалося про важливі й серйозні речі сказати усім зрозумілою мовою.

Агні Парфене – Ave Maria

В концерті-перформансі у виконанні хору, солістів, його величності органу та видатного тенора сучасності, зірки європейських оперних сцен Юрія GODO прозвучать шедеври: Рікардо Коччанте, Джуліо Каччіні, Франца Шуберта, Й. С. Баха – Ш. Гуно, П’єтро Масканьї, Еніо Морріконе, Цезаря Франка, Луїджі Луцці, Карла Дженкінса, Ко Мацухіто та інших.

Концерт “WOMAN IN LOVE”

Чуттєві та пристрасні, проникливі та емоційні світові шедеври, присвячені коханим жінкам – у неймовірній програмі “Woman in love”, у виконанні Khreschatyk Choir & Cover Band, а також зірки світової сцени Юрія GODO для вас – 7 березня о 17.00, Будинок вчених на Володимирський 45-А Подаруйте чарівну мить кохання та задоволення своїм жінкам!

Минулі події

Вокальне шоу «Choir Smiles»

Вокальне шоу «Choir Smiles» мовою відомих творів класичної музики

Viva La Musica!

Вишукана, улюблена музика для всіх поколінь. Унікальні аранжування, яскраве тембральне наповнення, сучасне інтерпретаційне прочитання і неочікувані режисерські рішення у виконанні хору і солістів, у віртуозному супроводі талановитих музикантів-інструменталістів, зроблять цей вечір особливим і незабутнім!

Небо і Земля 2021

26 січня 2021 року в Будинку актора у святковій виставі «Небо і Земля» глядачів чекатиме низка дивовижних зустрічей.